Screenshots

Description

DNY MARIANNE - tři dny plné jedinečných slev a úžasných dárků vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Exkluzivní nákupní akce tohoto roku je konečně tu! Od 18. do 20. září se můžete těšit nejen na skvělé slevy, ale i na speciální doprovodný program v Marianne Lounges v obchodních centrech po celém Česku i Slovensku. Čeká na vás více než 600 nabídek do 6000 obchodů a slevy až 70 %.

Mobilní aplikace DNY MARIANNE vám poskytne maximální množství informací a pomůže vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během víkendu uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

Pokud máte zakoupenou tištěnou kuponovou knížku DNY MARIANNE nebo DNY MARIANNE BYDLENÍ, které jsou součástí zářijových čísel MARIANNE a MARIANNE BYDLENÍ, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V kuponových knížkách i v časopisech naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor! Tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek.

What’s New

Version 4.0.3

S novým ročníkem 2020 Vás opět čeká i nová verze aplikace. Kromě dnes již standardního rebrandingu se setkáte s vylepšeným procesem synchronizace. Nyní už se nestane, že by jste neviděli všechny kupóny! Mezi dalšími novinkami je vylepšené zobrazování obsahu z webových stránek přímo v aplikaci.
V poslední verzi se dočkáte k vylepšení týkající se pravidel GDPR.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Brumla ,

Opravdu ŠPATNÉ

Celá aplikace je uplně na nic. Pokud si totiž nekoupíte kupóny, tak se ani nepodíváte, co je vlastně možné nakupovat a jaké jsou na to slevy. K smíchu je i fakt, že vás ve stažené aplikaci upozorňují, že aplikaci si můžete stáhnout v Appstore. To mě skutečně rozesmálo! 😂 Tohle vymýšlel opravdu “inteligentní jedinec” 👎

Developer Response ,

Dobrý den, přehled všech slevových kuponů společně s jejich výší si můžete prohlédnout na webových stránkách https://dny.marianne.cz/cs/vouchers

Hrozienko ,

Chyba aplikacie

Nema zmysel stahovat, kym sa aplikacia nacita tak tie kupony ktore v nej najdete expiruju

Information

Seller
BURDA Media 2000 s.r.o.
Size
138 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
17+
Gambling and Contests
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like