E-wings 4+

DZEMINSKYY YURIY-ANDRIY, Private Entrepreneur

Designed for iPad

    • 4.7 • 73 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

E-wings - не просто зручний шерінг електросамокатів та електровелосипедів в Україні. E-wings - це проект популяризації альтернативних видів транспорту, який допоможе дістатись швидко в потрібну локацію, не створюючи транспортних заторів та без забруднення повітря. Місія e-wings - трасформація міського пересування шляхом популяризації альтернативних видів транспорту, у більш екологічний та трендовий спосіб пересування.

За допомогою e-wings ти забудеш про затори на дорогах, громадський транспорт та проблеми з паркуванням особистого авто. E-wings - це твій новий стиль пересування.

Використовуй додаток для пошуку електросамокатів та велосипедів, які доступні в будь який час, для того щоб допомогти тобі з легкістю пересуватись по місту. Відкрий додаток, знайди найближчий e-wings та насолоджуйся поїздкою!

Скачай додаток та почни уже сьогодні!

Як це працює?
1. Початок поїздки: завантаж додаток і знайди вільний e-wings на карті. Якщо не готовий рушати зараз - забронюй.
2. Відскануй та оплати: відскануй qr-код на рулі, або введи код обраного самоката або велосипеда. Якщо пройшла оплата - відштовхнись правою ногою та тисни ручку справа.
3. Тепер ти їдеш: будь обержним та дотримуйся правил дорожнього руху, пересувайся по велосипедних доріжках. Тормоз знаходиться на лівій ручці.
4. Паркуй відповідально: паркуй e-wings на парковках e-wings або на парковках для велосипедів на зеленій зоні.Самокати та велосипеди e-wings доступні у м. Львів, Україна.
Якщо ти хочеш, щоб e-wings з'явились у твоєму місті, пиши нам: ewingsukaine@gmail.com
Додаткова інформація доступна на сайті: http://e-wings.com.ua/

What’s New

Version 3.0.8

Технічні вдосконалення.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
73 Ratings

73 Ratings

appuserstore ,

Незадовільно

Похибка в 50 метрів на карті дуже суттєва. Знайти самокат займає дуде багато часу і доставляє значних незручностей. Швидкість самоката також бажає кращого. За більшу ціну, в порівнянні з іншими сервісами, потрібна бути відповідна якість

Developer Response ,

Для того аби знайти самокат ви можете застосувати звуковий сигнал, який є унашому додатку, також стосовно швидкості транспорту, ми працюємо згідно з Законодавством України, і зниження швидкості регулюється саме цим, та в першу чегру вашою безпекою!

Ouagadougou2015 ,

Sneaky. Shows error when I try to delete account

The app gives you a pseudo option to delete account. In reality it doesn’t. It shows error when I try to delete account but it works ok otherwise

Developer Response ,


Deleting a profile may permanently erase all data. So that you do not accidentally delete your profile, you can do this by contacting our support service. You can find the contacts of our support service on our website or in the application

Olоlо ,

No Apple Pay

No Apple Pay = use Bolt

Developer Response ,

In our application, you can use various convenient payment systems, including Apple pay!

App Privacy

The developer, DZEMINSKYY YURIY-ANDRIY, Private Entrepreneur, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • User Content
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

ECOS
Travel
JET.UA
Travel
bikenow
Travel
Zelectra
Travel
STRUM!
Travel
Taxi 838 - замов таксі онлайн
Travel