Powiat Nyski 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja jest częścią realizowanego przez Powiat Nyski we współpracy z czeskim partnerem - Miastem Zlaté Hory - projektu pn. „Mobilne pogranicze”. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska Fundusz Mikroprojektów Euroregionu Pradziad.

Celem projektu było wprowadzenie pogranicza nysko-jesenickiego w wirtualny świat, który dzisiaj, w dobie pokolenia iGen, jest niezwykle ważny, bo towarzyszy w mniejszym lub większym stopniu każdemu z nas. „Mobilne pogranicze” to ukłon w stronę rozwoju świata, także świata turystyki i próba przeniesienia w ten świat tego, co w naszym regionie najcenniejsze, najciekawsze, najpiękniejsze. Częścią stworzonej w ramach projektu aplikacji są gry terenowe, które powstały z połączenia magii historii, ciekawostek i pasji odkrywania.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z aplikacji i życzymy dobrej zabawy podczas gier terenowych!

Aplikacja korzysta z odtwarzania audio w tle oraz usług lokalizacji w tle podczas nawigacji po trasie oraz w trakcie trwania gry terenowej. W celu oszczędzania baterii zakończ korzystanie z tych funkcji przed zamknięciem aplikacji.

Aplikacja jest zgodna z WCAG 2.1.
Deklaracja dostępności: https://www.powiat.nysa.pl/deklaracja_dostepnosci.html

What’s New

Version 1.1

Aktualizacja treści

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Entertainment
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Navigation
Travel
Travel
Travel