iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kunduz; YKS,LGS, AYT,TYT,YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Özel ders ve dershaneye kıyasla en az 10 kat daha hızlı ve daha ekonomik! Üstelik şimdi kişiye özel konu testleriyle birlikte!

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES sınavlarına hazırlıkta tüm derslerden,ÖSYM çıkmış sorulardan, EBA ve MEB testlerinden soru sor, anında soru çözümü al, çözülmeyen sorun kalmasın! Soru çözümün 30 dakika içinde gelmezse soru hakkını iade edelim!

Kişiye Özel Soru Bankası: ÖSYM çıkmış soruların çözümleri dahil olmak üzere YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES gibi MEB ve ÖSYM sınavlarına hazırlık sürecinde günlük olarak Kunduz’a sorulan en popüler sorulara ve soru çözümlerine ulaş. Ders ve konu seç, zorluk belirle, test çözmeye başla. Ayrıca sana özel olarak önerilen konu testleri ile görmediğin soru tarzı kalmayacak!

Rehber Kunduz: Sınava hazırlık sürecinde sana motivasyonel destek sağlayarak eğitim koçluğu yapan rehberlik ekibimize danış; kişisel haftalık ders çalışma programını hazırlarken rehberlik ekibimizden yardım al!

Neden Kunduz?

-Çözüm Anında Cebinde: Öğrencilerin zamanla yarıştığı bir dönem olan YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES hazırlıkta soru ve test çözmek kadar çözülemeyen sorulara anında ve hızlı soru çözümü desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği 30 dakika içinde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla öğrencilere sunuyor. 30 dakikayı geçerse soru hakkın anında iade!

- Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz'da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Öğrencilerin sorduğu sorular %100 soru çözümü garantisi ile 30 dakika içinde çözülür. Ayrıca soru cevaplarında anlamadığın kısımları eğitmenlere sorabilir, daha detaylı yanıt alabilirsin.Eğitim uygulaması kategorisinde Kunduz’un ayrıcalıklarını sen de keşfedeceksin!

- Kunduz; kurs, dershane ve özel derse göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik!
Özel ders: Bir özel ders içinde ortalama 15 soru çözümü sağlanabilir. Kunduz’da aynı fiyata dilediğin zaman yüzlerce soru çözümü alabilirsin. Özel derse göre en az 10 kat hızlı 10 kat ekonomik!
Dershane ve Etüt Merkezi: Dershane ve etüt merkezlerine göre daha ucuz ve hızlı! Dershane ve etüt merkezlerinde sınırlı sürede sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da çok daha ucuza masa başından kalkmadan soru sorabilir ve yüzlerce soru çözümü alabilirsin.
Dershane-okul-etüt merkezlerinde öğretmen peşinde koşmaya ve özel ders için yüklü paralar vermeye son!

- Eğitmenler: Kunduz eğitmen kadrosu 18.000’den fazla profesyonel, diplomalı eğitmeniyle sorularınızı bekliyor!
Kunduz, okulda ve sınava hazırlıkta en iyi yol arkadaşın!
Üyelik paketlerimiz ve ödeme koşullarımız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

- Kunduz üyelik paketleri ile öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. 'Deneme Paketi' ile ücretsiz bir şekilde uygulamamızı test edebilir ve sonrasında paketlerimizden birini tercih ederek Kunduz'un birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin.

- Üyelik ücretleri aylık 69,99 TL’den başlar, fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye göre değişir.

- Üyelik ödemeleri kullanıcının iTunes hesabına tanımlı ödeme aracı ile temin edilir ve ödeme teyidi ile beraber iTunes hesabına yansıtılır.

- Aylık paketlerde üyelik ücreti bir aylık süreyi kapsar ve kullanıcı tarafından otomatik yenileme gününden 24 saat önce iptal edilmediği takdirde üyelik otomatik olarak yenilenir.

- Üyelik durumu üyelik paketi satın alındıktan sonra kullanıcı tarafından dilediği zaman ve dilediği şekilde yönetilebilir, otomatik yenileme hesap ayarlarından iptal edilebilir.

- Üyelik paketi ödemeleri App Store aracılığıyla gerçekleşmektedir ve iptal/iade durumlarında App Store kullanıcı sözleşmesi gereğince gerekli işlemler App Store tarafından gerçekleştirilir.

https://kunduz.com/kullanim-sozlesmesi/

Yenilikler

Sürüm 3.1

Senin için hazırlanmış testleri dilediğin yerde çözebilir, bir şık seçebilir ve anında sonucunu görebilirsin.

Oylar ve Yorumlar

4.8/5
9 Oy

9 Oy

sorry 4 my bad english ,

gayet iyi

bir çok dersten istediğiniz zaman soru sorup en fazla 15-20 dk içerisinde cevap alabiliyorsunuz ve fiyatları da özel derse göre çok daha uygun. gittikçe uygulamayı da geliştiriyorlar ben beğendim.

ataasahin ,

Yıllardır aranan uygulama 👌🏻

Tüm eğitmenlere çok teşekkür ederim gece 2’de bile sorularımı cevapladılar.Uygulamayı keşke daha önce görsebilseymişim.Verdiğim parayı misliyle hakediyorsunuz.Umarım soruları çözen arkadaşlar hakettikleri parayı alıyorlardır.Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻

Bilgi

Satıcı
Sifir Bes Egitim ve Bilisim Teknolojileri Anonim Sirketi
Boyut
49.8 MB
Kategori
Eğitim
Uyumluluk

iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. Standart Paket $8.99
  2. Premium Paket $13.49
  3. Premium Plus Paket $17.99

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz