iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kunduz; YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES sınav hazırlık sürecinde öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması.Uzaktan online eğitim sürecinde de Kunduz sayesinde anlamadığın sorun kalmasın!

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlıkta Kunduz’a soru sor, anında açıklamalı çözüm cebine gelsin, çözülmeyen sorun kalmasın! Çözümde anlamadığın bir kısım olursa eğitmenimizle birebir iletişime geçebilir, ek açıklama talebinde bulunabilirsin.

Sana Özel Online Test Seçenekleri: Online eğitim sürecinde soru bankası sayesinde günlük olarak Kunduz’a sorulan en popüler soru ve çözümlerine, sana özel olarak önerilen konu anlatımı, test ve çözümlerine ulaşabilirsin. Ders ve konu seç, zorluk belirle, test çöz!

Online Özel Ders: Kunduz, fiziksel olarak yüz yüze olmayı gerektiren özel ders konseptini online eğitim sürecine uyarlayarak yeni bir özellik sunuyor! Ev ortamında, seçkin eğitmenlerden bire bir canlı ders alarak çalışmalarına devam edebilir; pahalı özel dersler veya kurslar yerine, bir saatlik özel dersin yarı fiyatına sorularını sorabilirsin!

Rehber Kunduz: Rehberlik ekibimiz sınava hazırlık sürecinde sana özel öneri ve yazıları seninle paylaşır; deneme analizi, motivasyon ve stres yönetiminde destek olur. Dilersen online görüşmelerle en verimli programı oluşturmana ve takibini sağlamaya yardımcı olur.

Neden Kunduz?
-Çözüm Anında Cebinde: Zamanla yarışılan bir dönem olan sınav hazırlık sürecinde test çözmek kadar çözülemeyen sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği 30 dakika içinde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla öğrencilere sunuyor.

- Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz'da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Öğrencilerin sorduğu sorular %100 soru cevaplama garantisi ile 30 dakika içinde çözülür. Ayrıca çözümlerde anlamadığın kısımları eğitmenlere sorabilir, daha detaylı yanıt alabilirsin.

- Kunduz; kurs, dershane ve pahalı özel derslere göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik!

Özel Ders: Geleneksel özel derslerden farklı olarak Kunduz'un Online Özel Ders fırsatlarına yüz yüze özel derslerin yarı fiyatına, evinden bir tıkla ulaşabilirsin!

Dershane, Etüt Merkezi: Dershane ve etüt merkezlerine göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik! Çoğu eğitim merkezinde, sınırlı sürede sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da çok daha ucuza masa başından kalkmadan soru sor, yüzlerce soru çözümü al!

- Uzman Eğitmen Ağı: Kunduz eğitmen kadrosu 20.000’den fazla profesyonel, diplomalı eğitmeniyle soru cevaplamayı bekliyor!

Üyelik paketlerimiz ve ödeme koşullarımız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:
- Kunduz üyelik paketleri ile öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. 'Deneme Paketi' ile ücretsiz bir şekilde uygulamamızı test edebilir ve sonrasında paketlerimizden birini tercih ederek Kunduz'un birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin.

- Üyelik ücretleri aylık 49,99 TL’den başlar, fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye göre değişir.

- Üyelik ödemeleri kullanıcının iTunes hesabına tanımlı ödeme aracı ile temin edilir ve ödeme teyidi ile beraber iTunes hesabına yansıtılır.

- Aylık paketlerde üyelik ücreti bir aylık süreyi kapsar ve kullanıcı tarafından otomatik yenileme gününden 24 saat önce iptal edilmediği takdirde üyelik otomatik olarak yenilenir.

- Üyelik durumu üyelik paketi satın alındıktan sonra kullanıcı tarafından dilediği zaman ve dilediği şekilde yönetilebilir, otomatik yenileme hesap ayarlarından iptal edilebilir.

- Üyelik paketi ödemeleri App Store aracılığıyla gerçekleşmektedir ve iptal/iade durumlarında App Store kullanıcı sözleşmesi gereğince gerekli işlemler App Store tarafından gerçekleştirilir.

https://kunduz.com/kullanim-sozlesmesi/

Yenilikler

Sürüm 4.3.2

Performans geliştirmeleri

Oylar ve Yorumlar

4.7/5
109 Oy

109 Oy

Deniz_98 ,

Best one I’ve seen for q&a

Offers unlimited questions + you get support from real tutors until you think you get it. Not like chegg and others that only offers solutions manual. And it’s only 9$ - definitely a game changer.

İsmet candan ,

Kunduz

Çok iyi bir uygulama çok yardımcı oluyor

gyjhigthk ,

bad app

half of the time they dont give the right answers. sum tutors need to work on that...

Uygulama Gizliliği

Geliştirici, Sıfır Beş Eğitim Teknolojileri, uygulamanın gizlilik politikasının aşağıda açıklanan şekilde verilerin işlenmesini kapsayabileceğini belirtmiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Satın Alınanlar
 • Kişi Bilgileri
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Satın Alınanlar
 • Kişi Bilgileri
 • Kullanıcı İçeriği
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz