Snímky obrazovky

Popis

Microsoft Whiteboard nabízí kreativní inteligentní plátno, kde můžou týmy diskutovat nápady, vytvářet obsah a vizuálně spolupracovat přes cloud. Aplikace je určená pro ovládání perem i dotykem, takže můžete psát i kreslit stejně plynule jako na papír a aplikace bude simultánně automaticky rozpoznávat a převádět obrazce a tabulky. Řešení přispívá ke zlepšení týmové spolupráce, protože umožňuje všem členům týmu v reálném čase provádět úpravy a přidávat komentáře přímo na plátně bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Navíc se veškerá práce bezpečně ukládá v cloudu, abyste v ní mohli dál pokračovat i z jiného místa nebo zařízení.

-- Tvořte bez omezení a pracujte, jak jste zvyklí –
Microsoft Whiteboard přináší nekonečné plátno, které poskytuje dostatek volného prostoru pro fantazii a představivost a neomezené možnosti: můžete kreslit, psát přes klávesnici, přidávat rychlé poznámky nebo obrázky, skládat obsah na sebe nebo ho přesunovat a podobně. Rozhraní navržené primárně pro dotyk a pero dá křídla vašim nápadům z klávesnice a inteligentní technologie rukopisu přetransformuje vaše malůvky na tabulky, obrazce a čáry s dokonalým vzhledem, které půjdou kopírovat, vkládat a kombinovat s dalšími objekty.

-- Spolupracujte v reálném čase odevšad –
Microsoft Whiteboard dokáže navzájem propojit všechny členy týmu bez ohledu na to, jestli se právě shlukli u obrovské dotykové obrazovky nebo pracují na vlastních zařízeních v různých koutech světa. Na plátně Whiteboardu dokážete přesně v reálném čase rozlišit, kde pracují ostatní, a pokud chcete, můžete začít psát ve stejné oblasti. Naším cílem je zajistit, aby všichni měli perfektní přehled, co se na tabuli děje.

-- Využívejte automatické ukládání a bez problémů pokračujte v rozdělané práci –
Už si nemusíte fotit obsah tabulí a označovat si je, abyste je nechtěně nesmazali. Díky Microsoft Whiteboardu se váš skupinový brainstorming uloží automaticky do cloudu Microsoftu, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili, a to kdykoli a kdekoli vás cokoli inspiruje.

Novinky

Verze 20.10908.0.5422

Tato verze obsahuje běžné opravy chyb a vylepšení kvality.

Hodnocení a recenze

3.2 z 5
Hodnocení: 583

Hodnocení: 583

Midian_Breach ,

Missing Basic Tools

This app has a great opportunity to be a great teaching, office work, and most importantly work from home tool! But there are things that you could call creature comforts that in this day and age should be included as a base app support. I’m talking Apple Pencil (1st and 2nd gen) support, left handed support (please please please as a left handed user its very hard to write/draw when it detects input from my hand as I’m trying to write), and I think smarter selection support should be included.

For Apple Pencil support, you have the basic drawing support, but for Gen 2 pencils it lacks double tap on the pencil’s flat side to change to a previous tool or eraser tool which would be awesome to have.

Left handed support is a basic need. Add it as a setting to toggle on and implement. Otherwise you just infuriate people like myself who are left handed and can’t draw or write without jumping around on the screen or leaving random lines about.

On apps like Notability, selection is very easy, you just draw around an object, if you just get part of a line/photo/box etc it is considered selected. Here you have to get the entire object to select it which is fine, but is a tad bit annoying and makes you have to go slow to get everything included you want to select. Maybe have the option for both and include it as a setting to toggle on/off.

calexgo ,

Great idea, ok execution

The idea behind this app is great. I love to rewrite my notes on my iPad. I make concept maps by hand and save them as PDFs. I used to use another app but gave whiteboard a try. It has great lag with the Apple Pencil, and the app itself horrible lags when you zoom in and out into a big canvas. The lasso and move tool is gravely inaccurate and unpredictable . You go to select a portion to move it and when you swipe your finger to move it it won’t budge. The highlighter could be improved by adding color options and size. I really want to stay with this app as it has potential, but If they don’t update it soon with good changes I might abandon it.

Alymebo ,

EXACTLY What I Wanted

I draw on my iPad, and I wanted a very simple, yet functional space to keep my references in one place so that I could access them quickly and scribble on them if needed. There’s no ads to ignore, no subscriptions, no micro transactions. If I need to access the same resources on my computer, I can simply pull up the website. Being able to lock the images in place is helpful.

My only peeve so far is that when I undo an action, it automatically selects the last image I inserted, which is kind of distracting, but it doesn’t appear to change the locked setting, so it’s not a huge deal.

Also, the glitter pens? HUGE plus, lol. They’re so pretty!

Informace

Prodejce
Microsoft Corporation
Velikost
222.2 MB
Kategorie
Produktivita
Kompatibilita

Je požadován iOS 12.0 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina, arabština, bulharština, chorvatština, dánština, estonština, finština, francouzština, hebrejština, hindština, holandština, indonéština, islandština, italština, japonština, katalánština, korejština, litevština, lotyština, malajština, maďarština, norština (bokmål), norština (nynorsk), němčina, polština, portugalština, rumunština, ruština, slovenština, slovinština, srbština, thajština, tradiční čínština, turečtina, ukrajinština, vietnamština, zjednodušená čínština, řečtina, španělština, švédština

Věk
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit