Description

Migros marketlerindeki indirim, kampanya ve haber duyuruları, tam bana göre diyebileceğiniz alışveriş fırsatları, en ucuz ve en uygun fiyatlar, alışveriş alışkanlıklarınıza göre hazırlanan özel teklifler için hemen indirin.

İşaretlediğiniz favori ürünlerinize ve alışveriş alışkanlıklarınıza göre belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz size özel fırsatlar ve Money puan kazandıran güncel indirimlerden Money Club Kart’ınız ile faydalanabilir, Migroskop kampanyalarını online takip edebilirsiniz. Artık aktüel market indirimleri için katalog ve broşür takip etmenize gerek kalmayacak. Sadece Migroskop'u takip ederek binlerce ürün için fiyat öğrenebilir ve sevdiğiniz ürünlerdeki avantajları kaçırmazsınız. Size en yakın Migros marketlerini bulmak, Money Club Kart’ınızdaki Money puanlarınızı online öğrenmek, geçmiş harcamalarınızı görmek, mağazalarımızdaki yeni ürünlerden, size özel fırsatlardan haberdar olmak, indirim & Money geçmişinizi takip etmek, toplam kazancınızı görmek, alışveriş listesi oluşturmak ve size özel sağlıklı yaşam önerileri almak için tek yapmanız gereken Money Club Kart’ınız ile cep telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmak.

Profil sayfanızda toplam kazancınızın yanı sıra, Bebemoney, Millerim ve Positive Puan gibi diğer kazançlarınızı da ayrı bir ekranda görebilirsiniz.

Güncel Migroskop haberleri, Tam Bana Göre diyeceğiniz indirimler, kişiye özel fırsatlar ve kampanyalar Migros mobil uygulamasında! Market ve Sanal Market Alışverişlerinizde Tüm Fırsatlar Burada Migros mobil uygulaması size tüm Migros mağazalarından ve online olarak Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerinizde önemli avantajlar sunuyor. Artık herkes için geçerli, genel kampanyaların yanı sıra alışveriş alışkanlıklarınıza ve favori ürünlerinize özel tanımlanan tüm fırsatları tek bir uygulama ile takip etmeniz mümkün. Üstelik kampanyaları beğenip beğenmediğiniz ve nedenleri ile ilgili geri bildirim verebilir, bir sonraki adımda sunulan kampanyanın size daha uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında Migroskop aktüel kampanya ve haberleri de bu uygulama ile cebinizde.


Tüm İyiler Migros'ta

Sebze, meyve, et, balık, süt ürünlerinden, kahvaltılık, organik gıda, içecek, bebek ve anne ürünlerine, oyuncak ve deterjandan, temizlik, kozmetik ürünleri, ekstra avantajlı Migros marka ürünlere kadar her şeyin en iyisi Migros'ta. Tüm bu ürünler için size özel tüm fırsatlar Migros uygulamasında.


Sağlıklı Yaşam

Migros Mobil’de yer alan Sağlıklı Yaşam Yolculuğum bölümünde herbir kullanıcıya özel sağlıklı yaşam tarzıyla ilgili ipuçları ve önerileri sunulmaktadır. Bu amaç doğrultusunda bölümde destekleyici fonksiyonlar bulunmaktadır. Bu fonksiyonların yer altığı bölümler aşağıdaki gibidir;

• Sağlık uygulamasından (HealthKit) etkinlik verilerini sizlerin izniyle alıp Migros uygulamasından da takip edilebilir duruma getiren, çeşitli egzersiz programları sunan Fiziksel Aktivite bölümü
• Gün içinde su tüketiminizi takip edebilmeniz ve düzenleyebilmeniz için Yeterli Su Tüketimi bölümü
• Diş sağlığını korumanıza yönelik bilgiler içeren ve dilerseniz kendinize diş fırçalama hatırlatıcısı kurabileceğiniz Ağız ve Diş Sağlığı bölümü
• Güneşin zararlı etkilerinden korunabilmeniz için bilgiler veren Güneşten Korunma Bölümü

What’s New

Version 11.6

Dikkat dikkat!! Bu güncellemede heyecanla sizleri buluşturmayı beklediğimiz Money Gold üyeliği ile karşınızdayız!

Money'nin ekstra avantajlı dünyası Money Gold'a hemen üye ol, ekstra avantaj ve ekstra Money kazanmaya başla.

Bir sonraki güncellememize kadar, uygulamamızla ilgili yorum ve önerilerini iletisim@migros.com.tr e-posta adresi üzerinden veya 4441044 hizmet hattımızı arayarak bizimle paylaşabilirsin.

Ratings and Reviews

3.5 out of 5
31 Ratings

31 Ratings

niiiiinnaaa ,

I

I don’t understand Turkish that’s why I request you to have an English version of Migros app...please

MegaMonstrik ,

iPad support

We need full screen iPad application. English language support will be good to.

Atila jack ,

English!

Please, please an English version!

App Privacy

The developer, Migros Ticaret A.S., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics
 • Other Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics
 • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like