iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kuveyt Türk Mobil Şube tasarımını yeniledik. Bu yenilemeyi yaparken güncel teknoloji ve tasarım trendleriyle siz değerli müşterilerimizin deneyimlerinden yararlandık. Bankacılık işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay yapabilmenizi hedefledik. Yeni tasarım ile daha görsel ve kişiselleştirilebilir deneyimleri sizlerle buluşturabileceğiz. Kuveyt Türk Mobil Şube ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlere ulaştırmanız, güncel yenilikleri sizlere sunma konusunda bizleri teşvik edecektir.

Kuveyt Türk Mobil Şube ile bankacılık işlemlerinizi, herhangi bir ücret ödemeden kolayca yapabilirsiniz.

• Para transferi • Fatura ödeme ve ödemeler başlığı altında birçok ödeme işlemi • Döviz ve kıymetli maden alış / satış • Kredi kartı işlemleri • QR kod ile para yatırma / çekme • Hesap işlemleri ve hesap hareketleri görüntüleme • En yakın Kuveyt Türk'e yol tarifi • Döviz kurlarını görüntüleme • Döviz ve kıymetli maden hesaplamaları • IBAN öğrenme • BES görüntüleme • Bildirim ayarlarını yönetebilme • Kendi kâr oranı ile finansman hesaplama • CebimPOS ile kartlı ödemeleri Mobil Şube'den yapabilme • Yatırım hesabı işlemleri gibi birçok işlem hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz tarafından kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Bu işlemlere ek olarak kurumsal müşterilerimiz, kurumsal kullanıcı yetki türlerine göre işlem görüntüleme, işlem onaylama veya işlem iptallerini gerçekleştirebilirler.

TEK PIN İLE GİRİŞ
Mobil Şube'yi kullanabilmek için şifrenizi belirlemiş olmanız yeterlidir. Güvenlik adımları ile cihazınızı bir kez doğruladıktan sonra Mobil Şube sizi tanır ve belirlediğiniz tek bir PIN ile hızlıca giriş yapmanızı sağlar.

İLK ŞİFRE
Kuveyt Türk Çağrı Merkezi 444 0 123'ü arayarak ya da Mobil Şube / İnternet Şube'deki Anında Şifre menüsünden alınabilir. Kurumsal müşterilerimizin, ilk şifre için şubeleri ile görüşmeleri gerekmektedir.

DOĞRULAMA
Mobil Şube'ye ilk girişte cihazınızı doğrulamanız gerekir. Doğrulamayı bankamızda kayıtlı GSM numaranız üzerinden internete bağlanarak yapmalısınız (Kayıtlı GSM numaranızla yapmadığınızda Çağrı Merkezi'nden cihazınızı onaylatmanız istenecektir). Bir cihazda doğrulama yaptıktan sonra onay vererek başka cihazlarda da Mobil Şube'yi kullanabilirsiniz.

İSTENİLEN İZİN AÇIKLAMALARI VE MOBİL ŞUBE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ
Aşağıdaki “Uygulama Desteği” butonu ile erişebilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 5.2.2

Kuveyt Türk Mobil’i kullandığınız için teşekkür ederiz. Talepleriniz ve önerileriniz doğrultusunda bazı düzenlemeler ve performans iyileştirmeleri yapıldı.
Bu güncelleme ile;
- Kuveyt Türk Mobil’den açacağınız Dijital Katılma Hesabı ile yüksek kâr paylaşım oranından faydalanabilirsiniz.
- Kuveyt Türk Mobil’den Kolay Adres tanımınızı şimdi yapabilirsiniz. 7/24 para transferi dönemi ise çok yakında!

Oylar ve Yorumlar

4.5/5
84 Oy

84 Oy

MAXakaMYSELF ,

Great but it needs to be improved

I hope that the app cloud be improved by showing all the cards (including debit cards)the customer has and having the option for activating and deactivate the cards In case the customer loses his card or something like that

Kubifun ,

After update

After update not working anymore! Please fix it!

Geliştirici Yanıtı ,

Hello, thank you for contacting Kuveyt Turk. For any request or further informations please fill out our contact form. https://www.kuveytturk.com.tr/en/about-us/customer-satisfaction/contact-us

Yours Sincerely,

Ahmedraed ,

Has issues

I can’t update my virtual credit card limit even though I have more than enough money on my main credit card. Also, I cannot use the email button to send receipts to my email and I have to use the share button which is very not intuitive.

Geliştirici Yanıtı ,

KUVEYT TURK Participation Bank for all your banking transactions, experienced staff, internet banking and call center 0090 312 444 0 123 or 0850 251 0123 always by your side.

Yours Sincerely

Uygulama Gizliliği

Geliştirici, Kuveyt Turk Katilim Bankasi A.S., uygulamanın gizlilik politikasının aşağıda açıklanan şekilde verilerin işlenmesini kapsayabileceğini belirtmiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendirilen Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Konum
  • Kimlik Tanıtıcılar
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bilgi

Satıcı
Kuveyt Turk Katilim Bankasi A.S.
Boyut
277.3 MB
Kategori
Finans
Uyumluluk

iOS 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Arapça, İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Konum
Bu uygulama açık olmadığında bile konumunuzu kullanabilir; bu durumda aygıtınızın pil ömrü azalabilir.
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz