Screenshots

Description

Апликацијата овозможува гео-локациско пребарување на фирми и други правни лица во податоците на Златна Книга.

Клучни предности на апликацијата се:
- Гео-локациско пребарување (првите најблиски резултати)
- Опции за секој резултат: повикување, насоки на мапа, прикажување на мапа
- Историја на пребарувања
- Опција за гео-локациско пребарување или пребарување по град

Златна Книга е практична, лесно достапна и многу корисна апликација.

За користење на оваа апликација е неопходен интернет пристап.

What’s New

Version 1.1

Новата апликација, како и сајтот www.zk.mk, содржи повеќе детали за понудите на компаниите. Корисниците може да ги прегледаат нивните производи и услуги, да користат купони за попусти, и да се информираат преку фото галерија или видео презентација.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Jovanovski A ,

Супер апликација!

Апликацијата е супер корисна за наоѓање на броеви на фирми и други сл. работи. Продолжете со добрата работа!

Srdjan Kostadinovic ,

Mr.Jo

Bravo za aplikacijata

Information

Seller
Makedonski Telekom AD - Skopje
Size
3.4 MB
Category
Productivity
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© R3 Infomedia
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like