Screenshots

Description

SCAN TV , si i vetmi televizion i profilit ekonomik-financiar përbën një standard të ri zhvillimi dhe informimi jo vetëm mbi ekonominë shqiptare, por edhe më gjerë, në rajon e në botë, përfaqëson një audiencë të nivelit elitar me programacionin e tij tërësisht informativ gjatë 5 ditëve të javës dhe një audiencë shumë më të gjerë gjatë fundjavës së mbushur me programe kulturore, sociale dhe argëtuese për të gjitha shtresat e teleshikuesve.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Gentjan Progni
Size
6.6 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
© Scan Media
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like