Screenshots

Description

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.

What’s New

Version 2.1.5

*fixed view for iphone x , iphone x max
*fixed notification
*speed

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
23 Ratings

23 Ratings

Ajax_1981 ,

Best news portal in Albania

Balkanweb eshte protali me serioz i lajmeve!

huhjyj ,

portal serioz ne shqiperi

portal qe ta jep lajmin ne kohe reale

ermalhyka ,

App

Aplikacioni me vari lesht, nji buton back se ka. Ka nji qerre me rreklama dhe nese te hapet njera prej tyre nuk e heq dot nese nuk mbyll aplikacionin!!

App Privacy

The developer, Focus Media News, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Provider
Focus Media News sh.p.k
Size
22.1 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Horror/Fear Themes
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humour
Infrequent/Mild Realistic Violence
Infrequent/Mild Simulated Gambling
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like