Description

Aplikacioni Marketi është vendi i duhur për të gjetur atë që ju duhet. Kërko online ndër mijëra produkte dhe gjej atë që po kërkon pikërisht në çmimin më të ulët.

Me aplikacionin e Marketit ju mund të kërkoni dhe të shpallni produktet tuaja për shitje. Veçori e aplikacionit është platforma e komunikimit mes blerësit dhe shitësit, ata mund të shkëmbejnë mesazhe mes tyre dhe të bëjnë bashkëpunime për shit-blerje. Shpejtë, lehtë, blerësit gjejnë produktet që i duhen ndërsa shitësit kanë mundësi të zhvillojnë bizneset e tyre online brenda aplikacionit.

Marketi permbanë 12 kategori: Makina, Elektronikë, Shtëpi & Kopsht, Patundshmëri, Veshëmbathje, Aksesorë, Shërbime, Sport, Zyre & Punë, Kuzhinë, Bukuri, Tjera si dhe 136 nënkategori të shpërndara në kategori.

Shkarko Marketin dhe kërko produkte tani!

NA KONTAKTO
Faleminderit për përkrahje dhe sygjerime! Mendimi i juaj është shumë i rëndësishëm për ne. Për cdo pyetje që keni, na kontaktoni në emailin tonë hi@tenton.al

What’s New

Version 1.6

LEVEL UP 1.6
Faleminderit për përdorimin e Marketi! Për ta bërë aplikacionin tonë më të mirë për ju, ne rregullisht sjellim përditësime në App Store.

Çdo përditësim i aplikacionit tonë në Marketi përfshin përmirësime në shpejtësi, ndërfaqe dhe besueshmëri. Teksa veçoritë e reja bëhen të disponueshme, ne do t'i nxjerrim në pah ato për ju në aplikacion.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

GjijaBiq ,

Good job

Bravo

Information

Seller
Tenton SH.P.K.
Size
53 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like