Screenshots

Description

Si te gatuajme dhe keshilla mbi kuzhinën. Mbi 3000 Receta Gatimi Te huaja dhe Tradicionale.
Te gjitha recetat jane te perkthyera ne Shqip.
Aplikacioni Do të shtojë automatikisht çdo ditë receta te reja gatimi.


-Ëmbëlsira
-Gjellëra
-Sallata
-Supa
-Anti Pasta
-Pasta
-Salca
-Tradicionale

What’s New

Version 1.1

-Permiresime
-Bug FIX

Information

Seller
Arlind Pajaziti
Size
29.3 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like